Zajazd Złoty Łan Frampol (sala weselna Biłgoraj, powiat biłgorajski)

O nas

370252630_6831012126993713_4148935752865885784_n

Zapraszamy na Bal Sylwestrowy w cenie 250 zl od osoby (Wszystko bez limitu)

Zajazd Złoty Łan położony jest uroczej miejscowości Frampol na obrzeżach Roztocza i lasów janowskich. Goście znajdą tu piękne krajobrazy, bagna nad rzeką rakową oraz 6-hektarowy zalew przylegający do zajazdu. Kto zawita w te urocze okolice wypocznie w ciszy i zrelaksuje się na łonie natury. Położony w leśnej ciszy zajazd to piękne, niezapomniane miejsce na wypoczynek i organizację przyjęć weselnych, bankietów,obozów sportowych dla dzieci i młodzieży, szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych dla firm  oraz imprez indywidualnych typu ogniska, imieniny, kuligi, itp. Odwiedzając zajazd Złoty Łan możecie Państwo skorzystać z niezapomnianej kuchni regionalnej.

Serdecznie Zapraszamy.

Oferujemy sale restauracyjną. Restauracja przygotowuje kuchnię regionalna i tradycyjną na zamówienie poszczególnych klientów. W restauracji organizowane są też różne imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, konferencje oraz inne imorezy zlecane przez klientów. Komponujemy wykwintne i niepowtarzalne menu, zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską i kucharską. Restauracja posiada klimatyzowane wnętrze. Do restauracji przylega  bezpłatny parkingi dla klientów. 

Zajazd oferuje konferencje, wesela, spotkania biznesowe. Do dyspozycji klientów posiadamy trzy sale klimatyzowane:
- sala na 180 miejsc,
- sala na 100 miejsc,
- sala na 150 miejsc ze sceną dla orkiestry.
zapewniamy profesjonalna obsługę, możliwość ustalenia menu indywidualnego na życzenie klienta. Posiadamy ogródek na ogniska i grillowanie na 100 osób.

Oferujemy miejsca noclegowe. Dysponujemy 12 pokojami, 2, 3 , 4 i 5 osobowymi, wszystkie pokoje posiadają łazienki  . 

Na noc poślubną dla Młodej Pary oferujemy bezpłatnie apartament.

 

Serdecznie Zapraszamy.